Adobe Creative Cloud 2017 Programları Crack Dosyası Full İndir

(1 Oy Kullanıldı, 5 Üzerinden Puan: 5,00)
Loading...


Adobe‘un 2017 yılına girmeden dağıtımını yapmış olduğu tüm 2017 CC sürüm programların tamamını lisanslayabilen crack dosyasıdır. Patch olarak kullanmanız gerekmekte. Patch işlemini nasıl yapacağınız vs aşağıda görsel olarak anlatıldı. Bazı sadece crack isteyen arkadaşlar oldu onlar için özel talep üzerine paylaşılmıştır. Güle güle kullanın. Tüm Adobe CC 2017 programlarını lisanslayabilmektedir. Sadece 2017 değil eski sürümleride sorunsuz lisanslayabilmektedir.

Öncelikle aşağıdan amtemu.v0.9.2 programını bilgisayarınıza indirip rar içerisinden çıkartınız. Yalnız antivirüs kullanıyorsanız bu tip programlar yasal olmadığından virüs olarak tanıması doğaldır o yüzden antivirüsü kapatıp çıkarma işlemi yapın.

Ardından arşivden çıkardığınız amtemu.v0.9.2.exe’yi crack yapmak istediğiniz programın kurulu olduğu dizine yapıştırınız. Örneğin photsohop için dizin : C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop CC 2017 şeklindedir.

Ardından programı çalıştırıp listeden crack yapmak istediğiniz programın ismini ve sürümünü doğru bir şekilde seçtiğinizden emin olduktan sonra install butonuna tıklayınız. Size dosya seçmenizi talep eden bir pencere gelecektir. Buradan amtlib.dll dosyasını seçip tamam dedikten sonra lisanslama işlemi gerçekleşecektir. Program ekranında  —WORKING DONE—

uyarısını gördüyseniz sorunsuz lisanslanmış demektir.

Sürüm Adı : Amtemu Emulatör 0.9.2
Dil : İngilizce

Dosya Türü : Patch (.exe)

Açabilmeniz için önerdiğimiz program : Winrar

Boyut:
 1.5 MB

Amtemu Emulator 0.9.2. [MEGA]

Amtemu Emulator 0.9.2. [ZippyShare]

Kategoriler: Extra

Etiketler: ,,,,,