Kapat
Bot/Yazılım 150 0

ClashBot 7.16.3 Revision 2368 Türkçe Kurulum ve Ayarlar

BoostBot 7.16.3 Revision 2368 Türkçe Kurulum ve Ayarlar

ClashBot, Clash of Clans oyunu için üretilmiş aylık 9.99€ bedelle kullanıcılarına sulunan bir bot yazılımı. Program ile siz bilgisayar başında değil iken yapmış olduğunuz ayarlar doğrultusunda sizin yerinize oyun içerisinde işlemler yapmaktadır. Altın ve iksir sondalarını toplama, asker eğitme, savaş yapma gibi işlemleri eksiksiz bir şekilde yapabilmektedir. Bot çıktığı günden bu yana milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılarak en popüler ve kaliteli, gelişmiş yazılımlardan bir tanesi olmuştur.

ClashBot olarak tanınan botu kullananlar oyunda oldukça ilerleyerek duvar yapmak gibi meziyetli ve çok ganimet gerektiren işlemleri basit bir şekilde yapmışlardır.Aşağıdaki uyarılar doğrultusunda ve hazırlamış olduğumuz ClashBot ayarlar videosunu eksiksiz bir şekilde izleyip uyguladığınızda botu en verimli şekilde kullanarak verim alacaksınız. Ayarlar test edilerek video kaydedilmiştir. Kendiniz botu çözdüğünüzde farklı kombinasyonlar deneyerek kendi ayarlarınızıda oluşturabilirsiniz…

ClashBot’u bilgisayarınızda çalıştırabilmeniz için bazı ek yazılımlara ihtiyaç duyacaksınız. Bu yazılımları yüklememeniz durumunda botu çalıştıramayabilirsiniz.Bot Visual Basic tabanlı bir yazılım olduğundan Visual C++ ve Net Framework (En Az 4.5.1) muhakkak bilgisayarınızda olmalıdır. Bu yazılımlarıda aşağıdan indirip kurabilirsiniz.

Microsoft Visual C++ Redist
Microsoft .NET Framework 4.6.2

Bu yazılımları indirip kurduysanız ClashBot’u kullanabilmeniz için gerekli android emülatörü MEMU’yu da aşağıdan indirip kurmanız gerekmekte. (Videoda detaylı açılaması mevcut.)

Memu App Player

Tüm bu indirmeleri indirip kurulumları yaptıysanız sırada botu indirmeniz gerekmekte. Botun kurulumu ve ayarlarını konu sonunda bulunan videodan takip ederek uygulayabilirsiniz. Nasıl çalıştığına dair bilgide verilmiştir.

ClashBot 7.16.3 Revision 2368

Botu 1 vermiş olduğumuz ayarlar ile 1 saat kullanımımızın ardından istatistikler aşağıda yer almaktadır. Uygulanmış ayarlar ile TH11 bir köy ile aşağıdaki ganimetler toplanmıştır. Ayarlarınızı yaptıktan sonra bilgisayarınızı çalışır halde bırakarak siz pc başında değilken sizin yerinize depolarınızı hızlı ve kolay bit şekilde dolduracaktır.

Rapor Oluşturuluyor. Lütfen Bekleyiniz...
Bu yazıya puan ver

{Kafazan}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir