Kapat
Bot/Yazılım 118 0

MyBot 6.5.2 MOD [FFC + MultiFinger + MultiFarm + SmartZap] Full İndir

MyBot adlı clash of clans oyun botunun modlu sürümüdür. İçerisinde FFC + MultiFinger + MultiFarm + SmartZap özellikleri ekli olarak gelir.

Klasik sürüm yetersiz gelenler için modlu sürüm tavsiyemdir. TH10 ve TH11 köyler için modlu sürümde daha çok ganimet imkanı mevcuttur. Kara iksir çalma vs özellikleri ilede daha rahat kara iksir ihtiyacınızı görecektir. Programın modlu sürümünde ayarları kolayca yapabilmeniz için script load özelliğide mevcut. Harici olarak saldırı tipinde multifinger eklenmiş. Bu aşağıda basmanızı özellikle belirttiğim askerleri kullandığınız taktirde çok rahat bir şekilde saldırdığınız köyden galip çıkmanızı sağlayacaktır. Diğer bir özellik olan smartzap ise yıldırım büyüsü kullanarak askerlerinizin alamadığı kara iksiri toplayıcılardan rahatlıkla çekebilmektedir.

Ayarlar aşağıda şimdilik resimli olarak sizlere sunuldu ilerleyen günlerde konuyla alakalı talep doğrultusunda video çekimi yapılacaktır.

Programın bilgisayarınızda sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için aşağıdaki iki programı KESİNLİKLE!! kurmalısınız.

Microsoft .NET Framework 4.6.2
Microsoft Visual C++ Redist

Diğer bir husus programı kullanabilmeniz için bilgisayarınızda bot ile uyumlu bir adette android emülatörü bulunmalıdır. Bu emülatör konusunda tavsiyem memu kullanmanızdır. Fakat siz bilgisayar performansınıza göre Bluestacsk – Memu – Nox – Droid4x gibi programlardan dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Memu App Player
Nox App Player

Memu yada nox kullanımında ilk yapmanız gereken programı kurduktan sonra içerisinde ayarlardan google hesabınızı ekleyip google play uygulaması içerisinden clash of clansı yükleyip oynanabilir hale getirmektir. Ardından botun rahat bir şekilde çalışabilmesi adına aşağıdaki ayarları yapmalısınız.

Memu ayarlarını ve diğer kurulması gereken programların kurulumunu gerçekleştirdiyeseni sırada botun kurulumu ve ayarlamasına geçebilirsiniz. Botun ayarları aşağıda resimli olarak verilmiştir. Resimlerde kırmızı kutu içerisinde belirtilen alanları doğru yapmanız önemlidir.

Bu ayarları uyguladığınızda bot ban yememeniz için asker basımı sırasında oyunu terkederek kişisel molaya yakalanma ihtimalinizi ortadan kaldırır. Botun oyundan çıkmasını hata olarak algılamayınız. Askerler tamamen eğitilene kadar bot kimi zaman oyunu kimi zamanda emülatörü kapatabilir. Günlük ekranında geri sayım şeklinde bir süre mevcutsa bota dokunmayınız. Kırmızı yazı ile belirtilmiş bir durum olmadığı sürece herşey yolunda demektir.

Botun Modlu Sürümünü Aşağıdan İndiriniz.

MyBot MOD Türkçe

Aşağıdaki görselleri bot ekranında birebir uygulayınız…

Resmin en alt sağ kısmında army ayarları mevcuttur. Army 1 – Army 2 ve Army 3 şeklinde gördüğünüz herşeyi aynı şekilde uygulayınız.

Ayrıca resmin üzerine sağ tıklayıp yeni sekmede görüntüle dediğinizde daha net görüntü elde edip ayarlarınızı kolaylıkla uygulayabilirsiniz….

Rapor Oluşturuluyor. Lütfen Bekleyiniz...
Bu yazıya puan ver

{Kafazan}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir