Kapat
Hata ve Çözümleri 178 0

NBA 2K17 Pc Açılmama Sorunu Kesin Çözüm

NBA 2K17, basketbol severlerin oldukça rabet gösterdiği gündemin en başarılı pc oyunlarından bir tanesi. Oyun görsel kalitesi ile ön plana çıksada basketbol alanındaki başarısı elbetteki inkar edilemez. Oyun 2016 nın ortalarında çıkıp cracklı olarak şu anda sevenlerinin oynayabileceği şeklini almıştır.

Gelgelelimki crack işlemleri her zaman olduğu gibi her bilgisayarda aynı etkiyi sağlamamakta ve bazen sıkıntılara sebep olabilmekte. Gerek işletim sistemi arızları, uyumsuzluklar ve ekran kartları sebebi ile bazı hatalar bulunabilmekte. Şimdilerde en çok rastlanılan hatalardan bir tanesi kurulum ve crack işlemlerinden sonra oyunun hiç bir şekilde çalıştırma komutlarına yanıt vermemesi. Hatanın genel açıklamasını oyunun açılmaması olarak kısaca isimlendirebiliriz.

Oyunun cracklı sürümünden ziyade normal lisans ile oynayan kullanıcılarında bu hatayı alması sebebi ile oyuna yeni update gönderilmiş ve bu hatanın önüne geçişmiştir. Sizde oyunu saf olarak indirip kurdunuz ve açılmama sorunu ile karşı karşıya iseniz aşağıdaki adımları takip ederek bu sorunu tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

  1. Aşağıda bulunan download linkinden NBA 2K17 Update 1 dosyasını bilgisayarınıza indiriniz.
  2. İndirdiğiniz arşiv içerisinde bir adet crack klasörü ve bir adette update klasörü bulacaksınız.
  3. İlk olarak update klasörü içerisinde bulunan exe ile oyuna gelmiş olan güncellemeyi yükleyiniz.
  4. Güncelleme tamamlandıktan sonra crack klasörü içerisinde bulunan tüm dosyaları oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırınız.
  5. Gelen değiştirme uyarılarına tamam deyip cracklama işleminide tamamlayınız.

Tüm bu adımları tamamladıktan sonra oyunun sorunsuz bir şekilde çalışması gerekmektedir. Genede bu yada farklı bir hata ile karşılaştığınız anda bu konu altından yorum olarak bildirdiğinizde gerekli yardım sağlanacaktır.

NBA 2K17 Update 1 + Yeni Crack
Rapor Oluşturuluyor. Lütfen Bekleyiniz...
Bu yazıya puan ver

{Kafazan}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir